سه شنبه 12 اسفند ماه 1399
International Collaboration Center
Skip Navigation Links
درباره ما » رسالت و چشم انداز

رسالت و چشم انداز

1392/08/25

      
رسالت

       مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشكي تهران ارتقاي كيفيت آموزش به منظور ارتقاي سلامت جامعه در گستره دانشگاه علوم پزشكي تهران را ماموريت اصلي خود مي­داند. مركز اين مأموريت را از طريق سياست گذاري، برنامه­ ريزي، پايش و نظارت و در موارد لزوم اجراي فعاليت­هاي توسعه­اي آموزش در سطح دانشگاه، دانشكده­ ها و گروه­ هاي آموزشي و تلاش براي ارتقاي منزلت آموزش در گستره وسيع دانشگاه محقق مي­سازد.

       مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه بر اين باور است كه تمام محيط­­ هاي آموزشي در سطح دانشگاه عرصه توسعه آموزش علوم پزشكي است. لذا تمامي اعضاي هيات علمي، دانشجويان، مسؤولان، كارشناسان شاغل و دانش­ آموختگان دانشگاه را همكاران خود براي تحقق اين امر خطير، ضروري و پيچيده مي­داند.


چشم انداز

       چشم­ انداز مركز تبديل به نهادي شناخته شده و مؤثر در ارتقاي كيفيت آموزش در بين جامعه دانشگاهي، مديران و اعضاي هيأت علمي دانشگاه است كه از قابليت همكاري با اين نهادها براي بهبود مستمر و ارتقاي منزلت آموزش در دانشگاه برخوردار است.

        در اين راستا هدف نهايي فعاليت­هاي مركز تبديل گروه­هاي آموزشي، دانشكده ­ها و مراكز آموزشي- درماني تابعه دانشگاه به كانون­ هاي درون زاد توسعه آموزش است كه كليه فعاليت­ هاي آموزشي خود را بر اساس بهترين شواهد موجود ساماندهي كرده، مستمرا در جهت ارتقا و تضمين كيفيت آموزشي خود اقدام نموده و در جهت توليد علم در اين حوزه فعال باشند.

         علاوه بر اين مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه خواهد كوشيد تا ضمن حفظ جايگاه ممتاز خود در سطح كشوري، در سطح منطقه ­اي نيز به عنوان نهادي موثر و كارآمد در عرصه توسعه آموزش، با قابليت ارايه مشاوره به مراكز مشابه و نيز مناسب براي همكاري­ هاي منطقه­ اي شناخته شود.

 

 

© Copyright 2013 | Ideh Pardaz Pirooz. All Rights Reserved