سه شنبه 12 اسفند ماه 1399
International Collaboration Center
Skip Navigation Links
درباره ما » امكانات و فضاي مركز

امكانات و فضاي مركز

1393/09/08
مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشكي از اسفند ۱۳۷۴ فعاليت خود را با هدف كلي ارتقا كيفي آموزش علوم پزشكي آغاز كرد و تا سال ۱۳۸۹ در طبقه چهارم ساختمان مامايي دانشكده پرستاري و مامايي به فعاليت خود ادامه داد.
اين مركز از سال۱۳۸۹تا سال ۱۳۹۲ به طبقه سوم ساختمان اصلي دانشگاه علوم پزشكي تهران منتقل، سپس در آذرماه ۱۳۹۲ به بلواركشاورز، خيابان نادري، خيابان حجت دوست پلاك ۵۷ منتقل  و در حال حاضر ساختمان مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشكي در ۶ طبقه مجزا به وسعت  ۹۰۰ متر مربع به فعاليت خود ادامه مي دهد.
امكانات اين مركز شامل:

كلاس:
جهت استفاده بهينه از فضاي موجود كلاس هاي درس دانشجويان گرامي آموزش پزشكي در طبقه زير زمين مستقر شده است. اين فضا داراي سه كلاس است كه مجهز به تجهيزات نمايش (ويدئو پروژكتور و رايانه) است. سالن جلسات:

در طبقه اول و زير زمين ساختمان مركز مطالعات و توسعه آموزش مستقر است كه كاربرد چند منظوره دارد از جمله: براي استفاده كارگروهي كارگاه ها، جلسات گروه آموزش پزشكي و ....

 


كتابخانه:
در طبقه دوم ساختمان مركز مطالعات و توسعه مستقر است.اين كتابخانه مجهز به دو دستگاه رايانه براي search مي باشد و قرائتخانه اي با گنجايش  ۱۰نفر دارد.  

سايت IT:
سايت IT در طبقه منفي يك ساختمان مركز مطالعات و توسعه مستقر شده و مجهز به ۱۶ عدد رايانه، يك دستگاه ويدئو پروژكتور و يك پرده نمايش جهت برگزاري كلاس كامپيوتر براي دانشجويان و اعضاي هيات علمي دانشگاه پيش بيني شده است.

 سالن شورا:
سالن شورا واقع در طبقه پنجم ساختمان مركز مطالعات و توسعه جهت برگزاري جلسات و كارگاه ها پيش بيني شده است ظرفيت سالن ۲۶ نفر و مجهز به تجهيزات (ويدئو پروژكتور و پرده نمايش) است.

                                   


                               
                                  


دستگاه راي گيري الكترونيك(CLICKER)
 اين مركز مجهز به60 دستگاه راي گيري الكترونيكي با قابليت ثبت،آمارگيري و گزارش گيري نظرات مطرح شده در حين برگزاري  كارگاه‌ها و دوره‌هاي آموزشي است.


© Copyright 2013 | Ideh Pardaz Pirooz. All Rights Reserved