شنبه 27 دی ماه 1399
International Collaboration Center
Skip Navigation Links
صفحات خاص » اطلاعيه ها » آغاز ثبت نام سومين دوره آموزشي آشنايي با آموزش پزشكي (دانا) ويژه دانشجويان دانشگاه

آغاز ثبت نام سومين دوره آموزشي آشنايي با آموزش پزشكي (دانا) ويژه دانشجويان دانشگاه

1393/12/19
 
اين دوره كه اولين و دومين دوره آن به ترتيب در تابستان سال ۹۰ و بهار سال ۹۳ برگزار شد با تغييرات اساسي از ۲۴ فروردين ماه تا ۲۵ خرداد ماه ۹۴ به صورت ۱۰ نيم روز در بعد از ظهرهاي دوشنبه هر هفته برگزار مي­شود.

در اين دوره علاوه بر كارگاه­هاي آموزشي متنوع كه با همكاري مشترك مركز مطالعات و توسعه آموزش پزشكي و گروه آموزش پزشكي برگزار مي­شود شركت كنندگان در قالب گروه­هاي سه نفره و تحت حمايت اساتيد و دانشجويان آموزش پزشكي فرصت تدوين و نهايي سازي يك پروپوزال پژوهشي- توسعه اي در حيطه آموزش پزشكي را خواهند يافت.

كليه دانشجويان دانشگاه مي­توانند در اين دوره ثبت نام و در صورت وجود ظرفيت شركت نمايند. براي ثبت نام لطفا فرم ثبت نام را تكميل و به آدرس اي ميل واحد توانمندسازي مركز edcworkshops@tums.ac.ir    ارسال نماييد.


براي دريافت فرم ثبت نام اينجا كليك كنيد.


براي مشاهده برنامه اين دوره مي­توانيد اينجا كليك كنيد.

براي شركت كنندگاني كه دوره را با موفقيت پشت سر بگذارند گواهي از طرف مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه صادر مي گردد.

در عين حال شركت كنندگان مي توانند ضمن استفاده از راهنمايي و مشاوره اساتيد و دانشجويان دكتراي آموزش پزشكي، در صورت تكميل پروپوزال طرح خود آن را براي دريافت گرانت طرح هاي توسعه اي و انجام آن ارسال نمايند.

صدور گواهي شركت در دوره منوط به شركت كامل در تمامي كارگاه ها و صدور گواهي موفقيت در دوره آماده سازي و ارسال پروپوزال به مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه مي باشد.

هزينه ثبت نام در دوره 600000 هزار ريال (ششصد هزار ريال)مي باشد. شركت كنندگان لازم است پس از نهايي شدن روند ثبت نام و قبل از شروع دوره اين مبلغ را به حساب دانشگاه كه متعاقبا اعلام مي شود واريز نمايند.

به دليل محدوديت ظرفيت اولويت با كساني است كه زودتر ثبت نام كرده­اند.

 

© Copyright 2013 | Ideh Pardaz Pirooz. All Rights Reserved